Baka umrla pored supruga u autobusu

Izvor: Vesti-online.com, 31.Jan.2011, 13:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baka umrla pored supruga u autobusu

U autobusu novosadskog Gradskog saobraćajnog preduzeća, koji se kretao kroz Petrovaradin, iznenada je preminula Ljubica M. (68).

Kako prenose novosadski mediji, pored preminule žene juče je u trenutku smrti sedeo njen suprug.

Dan, pre, u subotu, 29. januara, na novosadskom naselju Detelinara u Rumenačkoj ulici ispred broj 165 oko 22 časa nađena je mrtva Borka M. (72) iz Bačkog Jarka.

Na novosadskom Intitutu za sudsku medicinu u toku je obdukciona analiza koja bi trebalo da razjasni uzrok smrti Borke M.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.