Izvor: Radio 021, 08.Okt.2009, 16:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prvi konkurs za direktore javnih preduzeća
V.d. direktora “Poslovnog prostora”, Marko Cvijan, odbio je da da izjavu za Radio 021, rekavši da nema komentar na naše pitanje da li će se kandidovati za direktora tog preduzeća. V.d. direktora Spensa, Zvonimir Kaprocki, potvrdio da će pondeti prijavu na konkurs za direktora JP SPC "Vojvodina".
Povezane vesti
Konkurs za direktore dva javna preduzeća
Izvor: 24sata, 08.Okt.2009
Na sajtovima Poslovnog prostora i Spensa objavljeni su javni konkursi za mesto direktora ovih Javnih preduzeća. Ovo je prvi put u istoriji Novog Sada da se direktori JP biraju javnim konkursom. Konkursi su raspisani jer trenutno ovim preduzećima rukovode v.d. direktori.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









