Izvor: Economy.rs, 29.Jun.2010, 03:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Proizvodnja traktora belarus u Novom Sadu
Predstavnici Vlade Vojvodine i Ministarstva trgovine Belorusije potpisali su izjavu o pocetku izgradnje pogona za proizvodnju traktora belarus, koji ce se nalaziti u novosadskom preduzecu Petar Drapsin. Bice investirano oko dva miliona evra, za izgradnju 1.000 traktora.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Economy.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Economy.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













