Pritvor zbog pucnjave na Novom naselju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Nov.2010, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pritvor zbog pucnjave na Novom naselju

NOVI SAD -

Policija je odredila zadržavanje Jovanu S. (29) iz Novog Sada zbog osnovane sumnje da je izazvao opštu opasnost i nedozvoljeno nosio oružje, navodi se u današnjem saopštenju Policijske uprave u Novom Sadu.

Jovan S. se tereti da je u subotu, oko 3.30 ujutro, na Bulevaru Jovana Dučića iz pištolja pucao u vazduh pored grupe mladića, među kojima su bila i dvojica s kojima se prethodno posvađao. Pištolj je doneo od kuće i pucao u vazduh u nameri da ih zaplaši.

Posla saslušanja istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu odredio mu je pritvor.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.