Izvor: Novine novosadske, 01.Avg.2012, 21:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pritužbe na pijacama

Na novosadskim pijacama, sugrađani imaju mogućnost da primedbe i žalbe, ostave u poštanskim sandučićima.
Direktor JKP ’’Tržnice’’, Dušan Bajić, kaže da su se, Novosađani najviše žale na ispravnost vaga. Ceduljica i pisma pregledaju se jednom nedeljno.
Izvor: Novosadska TV

Nastavak na Novine novosadske...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.