Izvor: Radio 021, 22.Mar.2017, 22:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počelo prolećno uređenje Kvantaške pijace
Na Kvantaškoj pijaci otpočela je akcija redovnog prolećnog čišćenja.
U ovoj akciji angažovano je oko 30 radnika Službe za održavanje higijene JKP "Tržnica", koji će sopstvenom mehanizacijom izvršiti uklanjanje krupnog otpada, iz objekata i lokala, čišćenje oluka i uređenje pijačnih platoa.
U narednom periodu planira se i postupak dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije pijaca. Od sada će se najmanje četiri puta godišnje redovno vršiti tretiranje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << pijaca, što je novina u odnosu na prethodni period. Tržnica planira da u naredne dve nedelje sve novosadske pijace budu očišćene i uređene, kako bi sugrađanke i sugrađani mogli u što boljim uslovima da nabavljaju sveže životne namirnice.
Autor: 021.rs





