Izvor: Radio 021, 07.Avg.2018, 07:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počela da radi ambulanta u Kisaču
Ambulanta Doma zdravlja "Novi Sad" u Kisaču počela je da radi 1. avgusta.
Završeni su radovi u unutrašnjosti objekta i prostorije su dočekale prve pacijente, dok će obnova fasade biti završena u predviđenom roku, prenosi "Dnevnik".
Kako su rekli u Domu zdravlja, sređivanje ambulante u Kisaču spada u red redovnog održavanja njihovih objekata za ovu godinu. Unutrašnji radovi podrazumevali su krečenje svih zidnih površina, rasveta je zamenjena novim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << LED panelima i postavljene su panik-lampe. Fasaderskim radovima obuhvaćeno je i postavljanje izolacije i menjanje oštećenih oluka.
Vrednost radova je tri miliona dinara.
U ambulanti rade dva izabrana lekara.
Autor: Dnevnik





