Izvor: Mondo, 30.Jul.2009, 16:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pijani vozač "kosio" po ulici
Protiv Danijela K. (1980) iz Veternika, policija je podnela krivičnu prijavu zbog toga što je, pijan, sa 2,24 promila alkohola u krvi, "Jugom" udario u parkiranu "škodu" i bicikl, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu.
Pijan napao policajce
Izvor: NSkriminal.net, 29.Jul.2009, 15:00
NOVI SAD - Policija je podnela krivičnu prijavu protiv Danijela K. (1980) iz Veternika, jer je pijan autom napravio karambol, a potom napao patrolu saobraćajne policije
Karambol na Veterniku
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Jul.2009
NOVI SAD - Protiv D. K. iz Veternika, policija je podnela krivičnu prijavu zbog toga što je, pijan, sa 2,24 promila alkohola u krvi, jugom udario u parkiranu "škodu" i bicikl, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu...On je potom, kako je navela policija, pokosio robu farbare koja je...
Vožnja sa 2,24 promila alkohola
Izvor: B92, 30.Jul.2009
Novi Sad, Pančevo -- Protiv Danijela K. (1980) iz Veternika policija je podnela prijavu, jer je sa 2,24 promila alkohola u krvi, "jugom" udario u parkiranu "škodu" i bicikl... On je potom, kako je navela policija, pokosio robu farbare koja je bila izložena ispred radnje i sa još jednim biciklom nabacio...







