Parking iza Matice srpske će biti behatoniran

Izvor: Radio 021, 28.Feb.2017, 16:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Parking iza Matice srpske će biti behatoniran

"Parking servis" planira da u toku ove godine privremeni parking iz Matice srpske dodatno uredi, tako što će tucaničku podlogu zameniti behatonom.

U tom preduzeću navode da su u toku pripreme za tendersku dokumentaciju, a da bi radovi verovatno trebalo da uslede tek na leto, tokom godišnjih odmora, kada ima manje potrebe za parkinzima.

Za razliku od tog privremenog, parking u Radničkoj ulici će i dalje ostati u tucaniku, ali će biti asfaltirani prilazi. Kako su >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << pojasnili u "Parking servisu", iako je zemljište u gradskom vlasništvu, ta površina ne može da se asfaltira sve dok se ne usvoji regulacioni plan. Naime, prostor za parking na toj lokaciji je ucrtan na mestu gde je u međuvremenu sagrađen vrtić, i dok se ponovo ne ucrtaju parking mesta, ne može se asfaltirati.

U "Parking servisu" su najavili i da ove godine planiraju da asfaltiraju i urede parkiralište kod Instituta u Sremskoj Kamenici, kao i da u Futoškoj ulici, preko puta kasarne postavi 13. NS bike stanica.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.