Ove slike Novog Sada će vas ostaviti bez daha!

Izvor: Luftika.rs, 12.Maj.2016, 07:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ove slike Novog Sada će vas ostaviti bez daha!

Ne, nismo putovali po svetu da bismo ovo smo zabeležili.  Možda vam se čini da ste ovakve prizore već videli među najlepšim svetskim mestima.
Predstavljamo vam svetske, a naše, novosadske lepote u 10 fotografija. Novi Sad i njegova okolina nas je oduševila, a vi ponesite maštu i sa nama krenite na zamišljeno putovanje svetom, prepustite se i uživajte u sledećim fotografijama.
Vulkansko jezero na jugu Islanda? Ne, to je Bešenovačko jezero na Fruškoj gori.
Goran >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << Vučićević Ranč u Argentini? Ne, to su konji koji slobodno jure na Brankovcu.
Goran Vučićević Visterija tunel u Kitakyushu u Japanu? Ne, to je najlepša bašta u Novom Sadu na Bulevaru oslobođenja, bašta poslastičarnice Vremeplov.
Vanja Jimmy Ivošević Negde na Alpima u Švajcarskoj? Ne, to je Fruška gora i pogled od milion dolara na Ledinačko jezero sa najvišeg vidikovca.
Goran Vučićević Japanska bašta s jeseni? Pogodili ste jesen je u pitanju, ali je to naš Dunavski park kad opada lišće.
Aleksandar Milutinović Bled, Slovenija? Ne, prevarili ste se. To su ribice koje uživaju u planinskoj vodi našeg Popovičkog jezera.
Milenko Stanković Haiku stepenjice na Havajima koje vode do raja? Ne, varadinske stepenjice koje vode do novosadskog raja.
Foto: Aleksadndar Milutinović © Najduži viseći most na svetu, na ruskom ostrvu, u Vladivostoku? Ne, to je Most Slobode u Novom Sadu.
Slobodan Junior Anđelković Tokijo noću, kad padne mrak? Ne, to sija naš grad, Novi Sad.
Foto: Milan Babić © Nacionalni park u Holandiji? Ne, to je sunce na plavoj stazi do Paragova Nacionalnog parka Fruška gora.
Goran Vučićević Dragi putnici nadamo se da ste uživali u našem kratkom putovanju. Vodili smo vas na destinacije koje izgledaju kao da su negde kilometrima daleko.
Ovo su bila prelepa mesta koja ste sigurno posetili makar jednom u životu, a ako ipak niste, šta čekate?
Više o tome zašto ne treba posetiti Novi Sad  

Nastavak na Luftika.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.