Izvor: Radio 021, 22.Sep.2016, 11:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opljačkana Erste banka na Novom naselju
Ekspozitura Erste banke na Bulevaru Jovana Dučića 17 na Novom naselju opljačkana je jutros oko 8:30 časova, saznaje 021.rs.
Prema nezvaničnim informacijama, maskirani muškarac je naoružan pištoljem i nožem upao u banku i uz pretnju od službenika zatražio novac. Nakon što su mu predali novac koji je bio na šaletrima, on je pobegao u pravcu Satelita.
Prema rečima svedoka, razbojnik je na sebi imao šešir, crne naočare, zelenu ešarpu i rukavice, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dok mu je iz džepa virilo sečivo noža. Kada je izašao, stavio je pištolj u najlon kesu, dok je u velikoj kesi najverovatnije bio otet novac.
Policija je bukvalno stigla minut nakon pljačke i blokirala okolinu. Uviđaj je potrajao duže, a banka je i dalje zatvorena.
U Novosadskoj policiji su za 021.rs potvrdili da u pljački banke nije bilo povređenih i da se traga za počiniocem.
Autor: 021/Foto: S.K.

















