Izvor: Radio 021, 14.Nov.2019, 09:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Oborena biciklistkinja u Futoškoj ulici
Tri žene povređene su u udesima koji su se dogodili tokom jučerašnjeg dana u Novom Sadu.
Ekipa Hitne pomoći intervenisala je najpre oko devet časova u Futoškoj ulici, preko puta hotela Prezident, kako bi ukazala pomoć pedesetjednogodišnjoj ženi. Ovu biciklistkinju je oborio automobil, zbog čega je zadobila povredu glave i obe potkolenice, kaže za 021.rs portparolka Hitne pomoći dr Ivana Ramović.
Oko 14:40 časova, u Ulici Ive Lole Ribara u Veterniku, došlo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << je do sudara dva automobila, a povređena je osamnaestogodišnja devojka, koja je zadobila istegnuće vrata i kontuziju desnog kolena i potkolenice.
Lekari Hitne pomoći imali su posla i na Bulevaru Evrope oko 19:40 časova, kada je oborena dvadesetogodišnja devojka. Ona je zadobila povrede glave i stopala.
Povređene su nakon inicijalnog zbrinjavanja prevezene u Urgentni centar na dalju dijagnostiku.
Autor: 021.rs
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.









