Izvor: Radio 021, 21.Apr.2020, 18:44
Novosađani švercovali cigarete
Novosadska policija u saradnji sa poreskom policijom, podneće krivičnu prijavu protiv dvoje Novosađana, zbog sumnje da su učinili krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
U njihovom automobilu policija je pronašla 6,6 kilograma rezanog duvana, ukupno 3.627 različitih cigareta, 1.075 komada filtera i 25 mašinica za uvijanje cigareta.
Zaplenjena akcizna roba predata je u nadležnost poreskoj policiji, kaže se u saopštenju iz Policijske uprave u Novom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Sadu.
Autor: 021.rs
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
















