Novo hapšenje kriminalne grupe

Izvor: Vesti-online.com, 06.Nov.2009, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novo hapšenje kriminalne grupe

Policija je danas, u okviru višemesečne akcije na suzbijanju korupcije, uhapsila petnaestočlanu organizovanu kriminalnu grupu koja se sumnjiči da je pribavila protivpravnu imovinsku korist u do sada utvrđenom iznosu većem od 15,6 miliona dinara, a na štetu NIS-a, Rafinerije nafte Novi Sad.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Uhapšeno kriminalna grupa koja je oštetila NIS

Izvor: SrbijaNet.rs, 06.Nov.2009

Policija je u nastavku akcije na suzbijanju korupcije uhapsila 15 članova organizovane kriminalne grupe zbog sumnje da je pribavila protivpravnu imovinsku korist u do sada utvrdjenom iznosu većem od 15,6 miliona dinara, a na štetu NIS-a, Rafinerije nafte Novi Sad, saopštio je večeras MUP.

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.