Novi Sad bez struje

Izvor: S media, 09.Nov.2010, 19:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Sad bez struje

Zbog havarije na trafostanici u novosadskom naselju Detelinara veliki deo tog grada ostao je bez struje, a tehničke ekipe su na terenu i rade na popravci kvara.

Kako je saopšteno iz Elektrovojvodine, do velike havarije došlo je nešto pre 13 časova usled izbijanja požara tokom radova na jednoj od ćelija u transformatorskoj stanici na novom Bulevaru Evrope.

"Pošto je požar morao da bude ugašen, isključena je kompletna trafostanica Novi Sad 5 koja snabdeva strujom >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Staru i Novu Detelinaru, Novo naselje i deo grada zapadno od Bulevara Evrope do Futoške ulice", objasnjeno u Elektrovojvodini.

Tehničke službe su uključile alternativne izvore napajanja, a prema najavama, potpuno uključenje potrošaca se očekuje u popodnevnim časovima.

(Beta)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.