Novi Sad Gas - gradski ili ne

Izvor: Radio 021, 17.Nov.2009, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Sad Gas - gradski ili ne

Dok se Asocijacija individualnih potrošača prirodnog gasa protivi predlogu da se Društveno preduzeće "Novi Sad gas" izuzme iz privatizacije i poveri na upravljanje gradu, Udruženje za zaštitu potrošača Vojvodine podržava ovu gradsku inicijativu.

Nastavak na Radio 021...



Povezane vesti

Potrošači su za privatizaciju Novi Sad-Gasa

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2009

NOVI SAD - Povodom zalaganja pojedinih političkih partija da se Novi Sad-Gas izuzme iz privatizacije, predsednik Asocijacije individualnih potrošača gasa Aleksandar Pavkov osudio je takav stav i najavio zajednički memorandum sa predstavnicima Stručnog udruženja distributera Srbije, kojim bi se...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.