Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Avg.2009, 13:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova škola u Veterniku spremna za đake
NOVI SAD - Roditelji učenika koji bi od 1. septembra trebalo da krenu u novu školu u Veterniku ne treba da strahuju, jer će škola početi sa radom na vreme.
Kako naša televizija saznaje, u OŠ "Marija Trandafil" postoji 10 odeljenja, a učenici će nastavu pohađati u jednoj smeni koja će počinjati svakog radnog dana u 8 sati.
"Prijem đaka prvaka biće obavljen u školi "Mihajlo Pupin" u Veterniku iz praktičnih razloga. Nakon priredbe >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << dva odeljenja prvaka otići će u školu "Marija Trandafil", gde će u svojim učionicama primiti besplatne udžbenike. Dakle, nova škola spremno dočekuje početak školske godine", kaže za RTV direktorka škole Mirjana Grahovac Prole.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







