
Izvor: Luftika.rs, 26.Jun.2022, 12:14
Nezapamćena tragedija kod Čačka odnela 4 mlada života
Nekoliko sati iza ponoći na lokalnom putu od Čačka ka selu Jančići došlo je do stravične saobraćajne nesreće u kojoj su, prema prvim informacijama sa terena, život izgubila četiri mladića.
Vozilo u kom su bili, čačanskih registracionih oznaka, sletelo je sa mosta u reku Kamenicu.
– Vraćali su se valjda sa neke žurke i vozač je izgubio kontrolu nad automobilom i sleteli su sa puta. Svi su nastradali. Ovo je prava tragedija, radi se o tek punoletnim mladićima. Svi su >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << imali po 18 ili 19 godina – kaže za RINU jedan od meštana sela Jančići koji se jutros našao u blizini mesta gde su mladići sleteli.
– Poginuli mladići nalazili su se svi nalazili u jednom putničkom vozilu, koje je, iz za sada neutvrđenih razloga sletelo u reku Kamenicu i svi koji su bili u kolima su nastradali. Uzrok nesreće za sada nije poznat, u toku je uviđaj, nema sumnje da je ovo ogromna tragedija za ovaj kraj – rekao je portparol čačanske policije Milovan Ječmeić.
Tačan uzrok ove tragedije nije poznat, a u toku je policijska istraga koja treba da utvrdi sve okolnosti pod kojima se ova nesreća dogodila.
Vozač „Čistoće“ u jutarnjem čišćenju NS keja, a ispred njega nepomično telo mladića (VIDEO)
STRAVIČAN PRIZOR U KORITU KAMENICE Udarili u drvo, pa sleteli u reku: Još se utvrđuje identitet nastradalih mladića, neprilagođena brzina uzrok nesreće?
Izvor: Blic, 26.Jun.2022
U toku noći automobil sa registarskim oznakama Čacak se kretao iz pravca sela Jančić prema Čačku i dolaskom kod mosta u Jančićima na reci Kamenici, najverovatnije usled neprilagođene brzine, vozač je izgubio kontrolu i auto je sleteo na levu stranu u korito reke Kamenica.
OVO SU MLADIĆI STRADALI KOD ČAČKA Sa proslave 18. rođendana otišli u smrt: Tela pronađena tek jutros, prijatelji van sebe od šoka
Izvor: Blic, 26.Jun.2022
Tela četvorice mladića, koji su stradali noćas oko 2.30 iza ponoći kada je njihov automobil sleteo s mosta kada su se vraćali sa žurke, pronađena su tek jutros oko 10 sati u u potokom Jovac kod sela Janičić kod Čačka.
KAD JE POKUŠAO DA REAGUJE, BILO JE KASNO Otkriven uzrok stravičnog udesa kod Čačka u kom su poginula ČETVORICA MLADIĆA: Snimak iz drona sugeriše šta se tačno dogodilo (VIDEO)
Izvor: Blic, 26.Jun.2022
Do stravične saobraćajne nesreče u mestu Jančići kod Čačka, u kojoj su četvorica mladića poginula, najverovatnije došlo jer vozač, kako se pretpostavlja, zbog velike brzine nije video krivinu. Kada je pokušao da reaguje, po svemu sudeći bilo je kasno.
ZLA KOB ČETVORICE PRIJATELJA: Mrtve mladiće drugovi našli sedam sati nakon nesreće! Na žurci bili samo pola sata, pa poginuli
Izvor: Kurir, 27.Jun.2022, 10:07
Ognjen Vasiljević (19), Ivan Stančić (19), Nikola Zekavica (18) i Luka Mićović (20) nastradali kada se džip "suzuki grand vitara" u kom su bili zakucao u drvo, pa sleteo s mosta u ambis kraj reke Kamenice u selu Jančići kod Čačka