Izvor: Blic, 23.Maj.2010, 12:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Neonacista pretukao anarhistu u Novom Sadu
Anarho-sindikalistička inicijativa je danas saopštila da je neonacista pretukao jednog njenog člana u Novom Sadu.
"D.K se vraćao kući kada je pored njega stao auto marke 'reno' iz kojeg je izašao neonacista koji je viknuo 'Smrt antifašistima' i onesvestio ga snažnim udarcem u glavu, nakon čega je nastavio da ga udara i šutira dok je D.K. ležao u nesvesti", piše u saopštenju.
Napadač je bio kratko ošišan, odeven u crno i ima 20 do 25 godina
Dodaje >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se da je D.K. bio bez svesti sve dok ga radnik obližnje trafike nije probudio.
Napad se dogodio u Ulici Pap Pavla, u neposrednoj blizini zgrade BIA u Novom Sadu, piše u saopštenju.










