Nastavak radova na Keju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Mar.2010, 21:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavak radova na Keju

NOVI SAD - Poboljšanje vremenskih uslova omogućilo je da se započeti radovi na rekonstrukciji odbrambenog nasipa na Keju u Novom Sadu, koji su krajem januara bili obustavljeni zbog hladnoće, nastave.

Javnom komunalnom preduzeću "Vodovod i kanalizacija" ostalo je da postavi još dovodnik sirove vode, za šta će im, kako kažu u tom preduzeću, biti potrebno još nekoliko dana.

U JVP "Vode Vojvodine" ističu da je do sada, od ukupno 2350 metara, izgrađeno 750 m kejskog zida i da očekuju da će radovi na izgradnji nasipa, ako ne bude problema sa eventualno visokim vodostajem Dunava, biti završeni do kraja aprila ili početkom maja.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.