Izvor: Vesti-online.com, 12.Feb.2010, 13:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Misteriozna smrt u Novom Sadu
Još nije ustanovljen identitet i uzrok smrti muškarca koga su prolaznici našli mrtvog na pešačkom ostrvu u Novom Sadu još u sredu.
Beživotno telo otkrili su slučajni prolaznici na pešačkom ostrvu između novosadskih ulica Futoške i Braće Ribnikar 10. februara oko 22 sata.
Istražni sudija koji je izvršio uviđaj saopštio je da na telu nije bilo vidljivih tragova nasilja, a slučaj je okvalifikovao kao sumnjivu smrt.
Sudija je iz tog razloga naložio obdukciju kako bi bio ustanovljen tačan uzrok smrti.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









