Izvor: Kurir, 16.Mar.2011, 09:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MACA POJAČAO VUKOVE REDOVE
BEOGRAD - Maca kod Vuka? Dragan Marinković Maca, voditelj TV Pink, postao je član SPO, tvrde u toj stranci. Kako kažu za Kurir u SPO, Marinković je partiji pristupio pre oko mesec dana, jer podržava njenu proevropsku politiku.
BEOGRAD - Maca kod Vuka?
Dragan Marinković Maca, voditelj TV Pink, postao je član SPO, tvrde u toj stranci. Kako kažu za Kurir u SPO, Marinković je partiji pristupio pre oko mesec dana, jer podržava njenu proevropsku politiku. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
- Marinković ima odlične odnose sa ljudima u stranci i nedavno je postao naš član - kažu u SPO.
Poznati voditelj, međutim, potvrđuje za Kurir da je pre dva dana bio na rođendanu SPO u Novom Sadu, i to u društvu Nenada Čanka, te da je „super prijatelj s tim ljudima“, ali i da još nije ništa potpisao.
- Imam samo člansku kartu biblioteke. Super su mi to momci, sviđa mi se šta oni rade. Vuka Draškovića izuzetno cenim, pročitao sam sva njegova dela, koja sam dobio s posvetom, ali još nisam pristupio stranci - tvrdi Marinković.
Isto kaže i Milan Đukić, član Predsedništva SPO.
- Maca nam je super prijatelj, zato nas i podržava u mnogim projektima, ali nije član stranke. Bio je na proslavi 21. rođendana SPO, ali kao prijatelj - kaže Đukić.
(R. K.)





