Luksuzni zatvor u Rijadu ponovo postaje hotel

Izvor: Radio 021, 17.Jan.2018, 16:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luksuzni zatvor u Rijadu ponovo postaje hotel

Luksuzni hotel u Rijadu, glavnom gradu Saudijske Arabije, koji je služio kao zatvor u vladinoj antikorupcijskoj kampanji, ponovno će biti otvoren sledećeg meseca, objavio je hotel na svojim stranicama.

Desetine prinčeva, visokih zvaničnika i vodećih poslovnih ljudi bili su zatvoreni u raskošnom hotelu 'Ritz-Carlton' kada je vlada prošle godine krenula u otvoren obračun protiv korupcije u najvišim slojevima društva.

Iz hotela je potvrđeno da će ponovno početi da primaju rezervacije od 14. februara.

Hotel ima 492 sobe i apartmana, a cena noćenja u najjeftinijoj sobi košta 650 dolara.

Autor: Fena

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.