Izvor: Radio 021, 12.Sep.2019, 15:05

Košarkaši Srbije pobedili SAD u nesuđenom finalu

Košarkaši Srbije savladali su selekciju Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 94:89, u borbi za plasman od 5. do 8. mesta.
Orlovi su potpuno izdominirali u prvoj četvrtini, u kojoj su Amerikance dobili sa ubedljivih 32:7. Ipak, selekcija SAD-a vratila se u drugoj četvrtini i pred odlazak na pauzu uspela da se približi Srbiji na četiri koša razlike - 44:40.
Velika borba vodila se u trećoj četvrtini, krenulo je izjednačeno, ali se u jednoj momentu Srbije odlepila na 10 koševa razlike. Ipak, Kemba Voker je smanjio tu razliku, a Mičel doveo Amere na dva koša zaostatka.  Uspeli su izabranici Aleksandra Đorđevića da održavaju razliku, pa se u poslednjih 10 minuta utakmice ušlo pri rezultatu 71:68....

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.