Konferencija Vojvodina u procesima evropskih integracija

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2009, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konferencija "Vojvodina u procesima evropskih integracija"

NOVI SAD - Međunarodna konferencija "Vojvodina u procesima evropskih integracija i međuregionalne saradnje - iskustva i perspektive", biće održana danas u Novom Sadu.

Teme konferencije, koja se održava u organizaciji Pokrajinskog sekretarijata za regionalnu i međunarodnu saradnju, biće iskustva u regionalizaciji država, perspektive prekogranične saradnje, kao i uloga Vojvodine u procesima evro-regionalne saradnje.

Konferenciju će otvoriti državni sekretar za regionalni razvoj u Ministarstvu ekonomije Dejan Jovanović, predsednik Izvršnog veća AP Vojvodine Bojan Pajtić i direktor Centra za regionalizam u Novom Sadu Aleksandar Popov.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Konferencija o međuregionalnoj saradnji

Izvor: Danas, 22.Apr.2009, 20:37

Međunarodna konferencija „Vojvodina u procesima evropskih integracija i međuregionalne saradnje - iskustva i perspektive“ biće održana danas u novosadskom hotelu Park u organizaciji Pokrajinskog sekretarijata za regionalnu i međunarodnu saradnju i Centra za regionalizam.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.