Kolone na graničnim prelazima, čeka se i na naplatnoj stanici Stara Pazova

Izvor: Radio 021, 15.Jul.2018, 13:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolone na graničnim prelazima, čeka se i na naplatnoj stanici Stara Pazova

Putnička vozila duže se zadržavaju na graničnim prelazima Srbije, a najduže čekanje do dva sata je na prelazu Gradina između Srbije i Bugarske, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

Kada je reč o granici Srbije sa Mađarskom, najopterećeniji prelaz je Horgoš, gde su čekanja na ulaz u Srbiju oko sat vremena, sa mađarske strane kolona je duga oko pet kilometara, a zadržavanja su višesatna. Zadržavanja na prelazu Kelebija su oko sat vremena, pa se preporučuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << korišćenje prelaza Bački Breg. Na graničnom prelazu Preševo sa Makedonijom zadržavanja su od 30 do 60 minuta.

Na granici sa Hrvatskom najopterećeniji je prelaz Batrovci, kolone na izlazu iz Hrvatske su duge, a zadržavanja na ulazu u Srbiju od 30 do 60 minuta, pa je poželjno koristiti alternativne prelaze.

Saobraćaj je pojačan i na svim putevima koji vode ka Crnoj Gori, gde su na prelazu Gostun zadržavanja do 30 minuta, pa se preporučuje korišćenje prelaza Jabuka.

Prema informacijama "Puteva Srbije" zadržavanje na naplatnoj stanici Stara Pazova je 20 minuta, u smeru od Novog Sada ka Beogradu.

Usled većeg priliva vozila saobraćaj se odvija usporeno iz pravca Pirota, posle naplatne stanice Dimitrovgrad, ka graničnom prelazu Gradina.

Autor: Tanjug

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.