Izvor: Kurir, 17.Maj.2010, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
HOMEN: IMOVINA ŠARIĆEVOG KLANA NA LICITACIJI
BEOGRAD - Ministarstvo pravde je od osoba povezanih sa klanom Darka Šarića, osumnjičenog za šverc kokaina, preuzelo još šest objekata u Novom Sadu i vozilo “audi A6”, rekao je juče državni sekretar Ministarstva Slobodan Homen.
- Oduzete su tri kuće i stan u Novom Sadu u vlasništvu Dubravke i Radovana Štrpca, kao i dva stana Josipa Šarića, površine veće od 200 metara kvadratnih - rekao je Homen za agenciju Beta.
Prema njegovim rečima, sve oduzete pokretne >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << stvari Šarićevog klana biće ponuđene na javnoj licitaciji najkasnije do sredine juna.
Državni sekretar dodao je da je dobijena saglasnost istražnog sudije da se pokretne stvari koje su oduzete od Darka Šarića - iz stana na Novom Beogradu, kuće na Tatarskom brdu, kao i povezanih osoba, prodaju na aukciji, odnosno na način predviđen Zakonom o oduzimanju imovine proistekle iz krivičnog dela.





