HIT: Uz pomoć harmonike „skinuo“ mentalitet svih naroda bivše Juge (VIDEO)

Izvor: Luftika.rs, 11.Feb.2019, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HIT: Uz pomoć harmonike „skinuo“ mentalitet svih naroda bivše Juge (VIDEO)

Na društvenim mrežama nedavno se pojavio snimak Zagrepčanina koji na harmonici „imitira“ narode bivše Jugoslavije. Video je brzo postao hit, a o harmonikašu Samiru Nurkiću pišu regionalni mediji.
On kroz različite varijacije poznate božićne pesme „Zvončići“ skida narode u našem regionu, prenosi B92.
Počinje od Hrvata: „Kod nas u Hrvatskoj to sve zvuči po PS-u. Nema tu puno dodavanja. Znači, buraz nemreš mi to dirat. To, otprilike, zvuči ovako.“
Nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << toga pokazuje kako Bosanac emotivno doživljava pesmu. Zatim imitira Srbe.
„Srbi se tako uvijek hvataju u kolo, Makedoncima je uvijek fešta jer su jako veseo narod, Crnogorci su strašno dramatični čak i kad su Zvončići u pitanju, a Slovenci su priča za sebe…Slovenci su skroz poludili”, rekao je, između ostalog, harmonikaš u videu koji je osvojio region.
Oduševio me ovaj dečko!
Kakav virtuoz na harmonici!
A i precizno je "skinuo" svih šest mentaliteta pic.twitter.com/tRgYsQVRu3
— senka (@_senka) February 9, 2019

Novosađanin imitacijama naglasaka bivše Juge oduševio region (VIDEO)

Nastavak na Luftika.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.