Izvor: Glas javnosti, 09.Feb.2010, 07:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Futožanin uhapšen zbog iznude

NOVI SAD - Novosadska policija uhapsila je Mladena D. (32) iz Futoga zbog sumnje da je od sugrađanina R. T. iznudio 5.000 evra, saopštila je policija.

Kako se navodi, policija je uhapsila osumnjičenog na regionalnom putu Futog-Begeč, u trenutku kada je preuzimao novac od R. T. kojem je prethodnih dana pretio.

Mladen D. je priveden na saslušanje istražnom sudiji Osnovnog suda u Novom Sadu, saopštila je policija.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.