Izvor: Radio 021, 18.Apr.2017, 20:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FOTO: "Protest protiv diktature" sutra u podne ispred Glavne pošte
"Protest protiv diktature" u Novom Sadu završen je oko 20.30.
Na početku protesta Miran Pogačar iz Studentskog pokreta Novi Sad pozdravio je Sindikat prosvetnih radnika koji je podržao proteste i rekao da se tako vidi da borba ima smisla i da neće odustati do ispunjenja zahteva.
Najavljeno je da će sutra okupljanje biti u 12 sati, ispred Glavne pošte, kako bi učesnici protesta dali podršku radnicima Pošte koji sutra organizuju štrajk upozorenja.
Deljene >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << su nalepnice na kojima piše "Informer laže" i "Pink laže". Učesnici su, između ostalog, nosili transparente: "Doći će već jednom i taj 6. oktobar", "Penzionerka koja ne gleda RTS", "Ja sam organizator"...
Kolona se kretala Zmaj Jovinom ulicom, Bulevarom Mihajla Pupina, Jevrejskom, Bulevarom oslobođenja, Ulicom Maksima Gorkog do Banovine.
.
Autor: 021.rs



