FOTO: Protest protiv diktature sutra u podne ispred Glavne pošte

Izvor: Radio 021, 18.Apr.2017, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: "Protest protiv diktature" sutra u podne ispred Glavne pošte

"Protest protiv diktature" u Novom Sadu završen je oko 20.30.

Na početku protesta Miran Pogačar iz Studentskog pokreta Novi Sad pozdravio je Sindikat prosvetnih radnika koji je podržao proteste i rekao da se tako vidi da borba ima smisla i da neće odustati do ispunjenja zahteva.

Najavljeno je da će sutra okupljanje biti u 12 sati, ispred Glavne pošte, kako bi učesnici protesta dali podršku radnicima Pošte koji sutra organizuju štrajk upozorenja.

Deljene >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << su nalepnice na kojima piše "Informer laže" i "Pink laže". Učesnici su, između ostalog, nosili transparente: "Doći će već jednom i taj 6. oktobar", "Penzionerka koja ne gleda RTS", "Ja sam organizator"...

Kolona se kretala Zmaj Jovinom ulicom, Bulevarom Mihajla Pupina, Jevrejskom, Bulevarom oslobođenja, Ulicom Maksima Gorkog do Banovine.

.

Autor: 021.rs

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.