Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Jun.2010, 19:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Energetika - (ne)iskorišćena šansa srpske privrede
NOVI SAD -
Izgradnja i rekonstrukcija termoelektrana, podizanje vetroparkova ili izgradnja malih hidrocentrala, samo su deo brojnih projekata o kojima se govori poslednjih nekoliko godina.
Mogućnosti za strana ulaganja u domaću enegretiku ima mnogo, ali se postavlja pitanje da li se stranim investitorima to isplati, s obzirom na nisku cenu električne energije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







