Džulija Roberts stigla u Beograd

Izvor: Radio 021, 29.Jul.2017, 19:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džulija Roberts stigla u Beograd

Holivudska glumica Džulija Roberts stigla je u Beograd u pratnji supruga, scenariste, režisera i kamermana Danijela Modera i dece Hazel, Finej Volter i Henrija Danijela.

Kako piše "Blic", porodica u Beogradu boravi nekoliko dana, a Džulijin suprug ovde radi projekat.

Džulija se sa Danijelom i decom smestila u jedan prestonički restoran, gde su nekoliko sati uživali u druženju i dobroj hrani. Iako je probala da bude neprimetna, u jednoj prodavnici su je ipak primetili i slikali preko sigurnosnih kamera.

Porodica će još nekoliko dana provesti u Beogradu.

Autor: Blic

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.