Izvor: Radio 021, 25.Nov.2018, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Desetkovana Vojvodina nemoćna protiv Danaca

Rukometaši Vojvodine poraženi su od danskog GOG-a sa 38:25 u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za EHF kup.

Desetkovana Voša igrala je bez beka Nikolića, prvog pivotmena Trkulje, bez Tomića, kao i bez povređenih Ovčine, Ratkovića i Perovića. U Dansku je otputovala sa 12 igrača, a ukoliko se u obzir uzme i prva utakmica u Novom Sadu, u kojoj je Vojvodina izgubila sa 32:27, prvak Srbije nije imao šansu za plasman u EHF kup.

Iako su Danci krenuli silno na >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << početku prvog poluvremena, vodeći sa 8:3, posle tajm auta koji je zatražio šef stručnog štaba novosadskog tima Boris Rojević, Vojvodina je počela da igra organizovanije. Približila se Voša domaćinu na 11:12, ali su letonske sudije praktično oduzele "crveno-belima" nekoliko lopti zbog navodnog probijanja, što je ubrzalo ritam koji je išao na ruku GOG-u.

U drugom poluvremenu Vojvodina je uspevala da prati protivnika do 45. minuta meča, ali su na kraju veća rotacija u igri Danaca i odlična podrška domaće publike, presudili krajnji ishod.

Vojvodina će po povratku iz Danske imati malo vremena za odmor, jer već 29. novembra dočekuje ekipu Metalurga u 9. kolu Seha lige.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.