Dečija nedelja na 70 lokacija u Novom Sadu

Izvor: Radio 021, 05.Okt.2015, 14:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Dečija nedelja" na 70 lokacija u Novom Sadu

Manifestacija "Dečija nedelja" pod sloganom "Podrška porodici - najbolja podrška deci", počinje danas, 5. oktobra i trajaće do 11. oktobra.

Svečano otvaranje manifestacije održano je u prostorijama "Atletskog kluba Vojvodina". Kako je rečeno na otvaranju manifestacije, organizatori su želeli da programi ne budu samo u centru Novog Sada, nego i okolnim mestima, zbog čega će se "Dečija nedelja" održati na oko 70 lokacija.

Tokom nedelju dana manifestacije zainteresovani >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << će moći da prisustvuju nizu radionica, tribina, koncerata. Ove godine biće priređen niz predavanja za roditelje, ali i "Dečiji parlament" u Skupštini grada. Najmlađi će imati priliku i da vežbaju sa Ivanom Španović i Mihailom Dudašem.

Svi programi tokom "Dečije nedelje" biće besplatni.

"Dečiju nedelju" organizuje udruženje "Život kao inspiracija" uz podršku partnerskih udruženja i institucija.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.