Izvor: Novine novosadske, 24.Jul.2012, 09:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas bez tople vode u delu Novog naselja

Radnici Novosadske toplane danas u 8h ujutro počinju “četvrtu fazu “radova na rekonstrukciji dotrajalog vrelovoda u Ulici Todora Jovanovića Toze na Novom naselju. Zbog navedenih radova tople vode neće biti u pomenutoj ulici, kao i u ulicama Stojana Novakovića (1-27, bb), Radomira Radujkova Raše (3-7), Đorđa Nikšića Johana (18-30) i na bulevaru Slobodana Jovanovića (22-24).
Završetak radova i normalizacija u isporuci tople vode očekuje se u večernjim satima.
U Toplani >> Pročitaj celu vest na sajtu Novine novosadske << navode da će se rekonstrukcijom vrelovodne mreže obezbediti kvalitetnija isporuka toplotne energije potrošačima tog dela grada s obzirom na to da je ovaj vrelovod bio jedan od najkritičnijih po broju havarija tokom protekle grejne sezone.

Nastavak na Novine novosadske...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.