Bez vode neparna strana Ćirpanove

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Mar.2009, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez vode neparna strana Ćirpanove

NOVI SAD - Zbog planiranih radova na vodovodnom sistemu, bez vode će danas biti neparna strana Ćirpanove ulice, u periodu od 9 do 15 časova, piše u saopštenju JKP "Vodovod i kanalizacija" Novi Sad.

Zbog havarije na vodovodnom sistemu, bez vode će biti potrošači u naselju Klisa, naselje Čenej i Rimski šančevi, i to dva sata u toku pre podneva. Potrošači u ulici Heroja Pinkija, od Mornarske do Podunavske, bez vode će biti u periodu od 8 do 14 časova.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />U sektoru Kanalizacija priključak kanalizacije radiće se u ulicama Kralja Petra I 55-59, Miše Dimitrijevića 9, a zbog havarije kanalizacije u ulici Svetozara Ćorovića, ugao Partizanskih Baza.

Zbog radova u krugu fabrike vode "Štrand" u noći između 12. i 13. marta biće smanjen pritisak tokom noći u celom gradu, u periodu od 20 časova do 6 časova ujutru

Prijava kvara i ostale informacije o nestanku vode građani mogu da dobiju na brojeve telefona 442-413 (održavanje vodovodne mreže) i 444-077 (centrala). Sve ostale informacije mogu dobiti na telefone 421-340, 421-341 i faks 423-396.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.