Izvor: Radio 021, 07.Sep.2019, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd obeležio Dan komunalne delatnosti

Beograd, kako kažu čelnici grada, može da se pohvali time što je prvi u svetu obeležio Dan komunalne delatnosti.

Gradski čelnici obišli su ispred Starog dvora štandove beogradskih komunalnih preduzeća, upoznali se sa njihovom mehanizacijom i razgovarali sa radnicima.

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić je istakao da je ovo, kako kaže, istorijski dan, kao i momenat da Grad Beograd i građani kažu hvala radnicima komunalnih preduzeća.

Autor: >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << N1

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.