Izvor: Radio 021, 07.Sep.2019, 22:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograd obeležio Dan komunalne delatnosti
Beograd, kako kažu čelnici grada, može da se pohvali time što je prvi u svetu obeležio Dan komunalne delatnosti.
Gradski čelnici obišli su ispred Starog dvora štandove beogradskih komunalnih preduzeća, upoznali se sa njihovom mehanizacijom i razgovarali sa radnicima.
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić je istakao da je ovo, kako kaže, istorijski dan, kao i momenat da Grad Beograd i građani kažu hvala radnicima komunalnih preduzeća.
Autor: >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << N1
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.













