Izvor: Radio 021, 12.Okt.2020, 11:53

ANKETA: Treba li Novom Sadu "Oko sokolovo"?

Vest da je predstavnicima Novog Sada, ali i drugih gradova u Srbiji, predstavljen sistem "Oko sokolovo", koji je zaživeo u Beogradu, izazvala je veliko interesovanje novosadske javnosti.

Dok jedni tvrde da bi uvođenje ovog sistema bilo samo bacanje novca, jer već postoje oni koji treba da kažnjavaju nepropisno parkirane vozače, kao i da bi Grad najpre trebalo da obezbedi dovoljno parking mesta, drugi su stava da je ovakav sistem potreban gradu, jer mnogi vozači ne poštuju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << saobraćajna pravila.

U anketi možete da glasate da li podržavate ili ne podržavate uvođenje ovog sistema u Novom Sadu, ili vas pak nije ni briga za to. U komentarima možete da obrazložite svoj stav.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.