Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Nov.2023, 12:31
ЈКП“Тржница” спремно очекује снежне падавине, припремљена неопходна механизација и 30 тона соли
На основу Одлуке о уређењу Града Новог Сада, Јавно комунално предузеће „Тржница“ Нови Сад донело је Програм рада Зимске службе за 2023/24. годину. Овим Програмом обухваћене су све новосадске пијаце које је Град поверио на управљање нашем предузећу.
Фото: Јкп „Тржница“
Зимску >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << службу чине радници предузећа, а број ангажованих на овим пословима се одређује у складу са потребама. Предузеће је уредно
припремило и технички исправну неопходну механизацију и алат, који се користе у ове сврхе. Такође, за ове намене, предузеће је припремило и 30 тона соли која је распоређена по пијацама.
За време снежних падавина, предвиђено је да простор за чишћење снега и леда обухвата простор пијаце и прилазе пијаци у ширини од 1,5 до 2 метра, како би се омогућио несметан приступ тезгама како продавцима, тако и купцима и посетиоцима пијаца.
Закупци локала на пијацама такође су у обавези да чисте простор испред својих објеката.
Програм рада Зимске службе обухвата период од 15. новембра 2023. године до 15. марта 2024. године.
Dnevne info: Najava najvažnijih dešavanja u Novom Sadu za sredu, 15. novembar (VIDEO)
Преузмите андроид апликацију.
Чланак ЈКП“Тржница” спремно очекује снежне падавине, припремљена неопходна механизација и 30 тона соли се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.












