Кошаркашка утакмица Војводина – ОКК Београд у суботу, 25. априла на Спенсу

Izvor: GradskeInfo.rs, 25.Apr.2026, 08:28

Кошаркашка утакмица Војводина – ОКК Београд у суботу, 25. априла на Спенсу

У Малој дворани Спенса, од 17 часова, кошаркаши Војводине дочекаће екипу ОКК Београда у последњем, 30. колу Кошаркашке лиге Србије. Фото: КК Војводина Новосадска публика ће имати последњу прилику ове сезоне да уживо прати Војводину, и то у дуелу са екипом ОКК Београда, који данас >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << важи за клуб усмерен на развој младих играча.
Овај меч представља прилику да се домаћи тим од навијача опрости победом и тако ублажи утисак након сезоне у којој је забележено чак 11 пораза и освојено пето место на табели.
Задатак неће бити лак, с обзиром на то да гости највећу снагу имају управо на позицијама центра и плејмејкера, где је Војводина током сезоне показала одређене слабости.
Тренер Војводине Марко Димитријевић поручио је да ће се његова екипа потрудити да у завршном мечу сезоне оствари позитиван резултат.
Последњи априлски викенд! (викенд, 25. и 26. април)

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Кошаркашка утакмица Војводина – ОКК Београд у суботу, 25. априла на Спенсу се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.