Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Okt.2023, 12:05
Почиње новогодишња еуфорија! Ово су најактуелније дестинације за дочек – најтраженији божићни вашари
Пошто се Михољско лето одужило у туристичким агенцијама се још увек у понуди могу пронаћи аранжмани за летовање.
Фото: WikimediaCommons/Andrei Dan Suciu
Међутим, треба напоменути да су понуде за дочек Нове године већ почеле. Контактирали смо агенцију и донели вам актуелне новогодишње аранжмане, >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << а како кажу велико интересовање јавности привукли су божићни вашари.
„Ове године у понуди имамо различите асортимане, а за Нову годину најактуелнији су европски градови – Беч, Будимпешта, Рим, Париз, Сарајево. Имамо у понуди и авио туре, али најчешће се резевришу аутобуске туре. То су аранжмани до два дана, али имамо у понуди једнодневне излете до Будимпеште. Аранжмане без ноћења најчешће купују људи који немају пуно времена. Пре Нове године, почетком и средином децембра буду актуелни адвенти у Загребу, Темишвару, Будимпшети, то су божићни вашари“, рекли су из Европа Турса и додали:
„Цене зависе од пакета, односно броја ноћења. Беч са једним ноћењем и превозом кошта 109 евра. Три ноћења у Бечу кошта од 220 евра до 250 евра, што зависи од изабраног хотела. Два ноћења у Сарајеву кошта од 120 евра.
Цене аранжмана за божићне вашаре, разликују се у зависности од агенције. У појединим агенцијама за пет дана у Бечу, а два ноћења током божићних вашара неопходно је издвојити од 159 евра. Аранжмане које смо пронашли за вашар у Будимпешти коштају од 4.900 динара по особи а трајање излета је једнодневно. Уколико планирате божићни вашар у Прагу авио превозом, цене се крећу од 699 евра за три ноћења.“
Novi Sad ove srede dočekuje brojne goste! (sreda, 18. oktobar)
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Почиње новогодишња еуфорија! Ово су најактуелније дестинације за дочек – најтраженији божићни вашари се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.














