Izvor: GradskeInfo.rs, 22.Jun.2026, 20:13
Градоначелник Новог Сада учествовао на састанку градоначелника Зелених градова ЕБРД у Лондону
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин обратио се у Лондону током Састанка градоначелника Зелених градова Европске банке за обнову и развој (ЕБРД) под називом „Улагање у сутра: Изградња зелених и отпорних градова за све”. Фото: Град Нови Сад Скуп је одржан поводом обележавања десетогодишњице програма ЕБРД „Зелени градови”, који окупља више од педесет градова са три континента. Самит је отворила председница...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







