Izvor: GradskeInfo.rs, 22.Jun.2026, 08:20
Од данас градски аутобуси саобраћају по летњем реду вожње
ЈГСП „Нови Сад“ обавештава путнике да ће од 22. јуна 2026. године аутобуси саобраћати по организацији превоза за летњи период.
Фото: Градске инфо
Нови ред вожње подразумева временске корекције аутобуских полазака, које су усклађене са потребама корисника услуга превоза у наредним месецима и очекиваним смањењем броја путника због коришћења годишњих одмора и летњег распуста.
Представа „Људи одозго” у среду,...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











