Izvor: GradskeInfo.rs, 20.Jul.2025, 08:47
„Хуманитарни понедељак“ на Штранду за Анастасију Стаменковић
У понедељак, 21.07.2025, акција „Хуманитарни понедељак“ биће намењена нашој суграђанки Анастасији Стаменковић. Тог дана улаз на плажу неће бити наплаћиван, а карту ће заменити добровољни прилози посетилаца у складу са њиховим финансијским могућностима. Кутије у које ће грађани >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << моћи да приложе помоћ биће постављене уз капије Штранда од 08 до 19 часова.
Фото: PrtSc
Анастасија Стаменковић болује од церебралне парализе, невербална је, са кашњењем у менталном и когнитивном развоју. Анастасија има 6 година и користи гастростому како би се обезбедио довољан унос хране и течности, не види, не говори и није у могућности да седи самостално. Моторички слабо напредује.
Средства су потребна за логопеда, дефектолога, остале терапије и суплементе ради побољшања квалитета живота као и одласка у иностранство на лечење матичним ћелијама.
У акцији прикупљања средстава за Хану Меган Сивулку, прошлог понедељка, прикупљено је укупно 145.460,00 динара.
Циклус СВЕТ ДИГИТАЛНЕ УМЕТНОСТИ: Видео-фестивал у Охају, 31. јула у Америчком кутку
Преузмите андроид апликацију.
Чланак „Хуманитарни понедељак“ на Штранду за Анастасију Стаменковић се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.








