Понавља се акција „Хуманитарни понедељак“ на Штранду за Михајла Дубравца

Izvor: GradskeInfo.rs, 17.Maj.2024, 12:05

Понавља се акција „Хуманитарни понедељак“ на Штранду за Михајла Дубравца

У понедељак 13. маја, у оквиру акције „Хуманитарни понедељак“ која је била намењена за Михајла Дубравца прикупљено је 22.270,00 динара. Фото: Уступљена фотографија С обзиром да је прикупљен износ мањи од 60.000,00 динара, Правилником о условима и начину спровођења акције због лоших >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << временских прилика предвиђа се понављање акције наредног понедељка, те ће се акција прикупљања средстава поновити у понедељак 20. маја. Тог дана, улаз на плажу се неће наплаћивати, а карту ће заменити добровољни прилози посетилаца у складу са њиховим финансијским могућностима. Кутије у које ће грађани моћи да приложе помоћ биће постављене уз капије Штранда од 8 до 19 часова.
Михајло има 17 година и болује од аутизма. За његово боље свакодневно функционисање потребне су му бројне терапије, физиотерапеута, логопеда, бањског лечења, хипербаричне коморе. Средства која ће се прикупљати биће намењена за неопходне терапије физиотерапеута, логопеда, суплементе као и кондиционе тренинге који су неопходни.
Овим путем обавештавамо суграђане, који имају потребе за оваквом врстом помоћи, да своје захтеве могу донети на главну благајну Штранда. Novosadski studenti i ove godine mogu da osvoje vredne nagrade na konkursu „Najlepša prolećna fotografija Novog Sada“

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Понавља се акција „Хуманитарни понедељак“ на Штранду за Михајла Дубравца се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.