
Izvor: JužneVesti.com, 11.Mar.2023, 15:17
Zimski maraton i polumaraton samoprevazilaženja u nedelju u niškom Čairu
Na 27. Zimskom maratonu i polumaratonu samoprevazilaženja, koji će biti održan u nedelju, 12. marta u parku Čair, organizatori očekuju oko 150 takmičara iz Srbije, Bugarske, Severne Makedonije, Austrije, Crne Gore i drugih zemalja. Program se sastoji od tri trke.
Ovo je najstarija niška trka, navode iz Šri Činmoj Maraton tima iz Niša koji je organizator.
Očekujemo fantastičnu sportsku atmosferu u internacionalnom ambijentu takmičara sa svih krajeva Balkana, ali i Evrope - kažu organizatori.
Program se sastoji od 3 trke - maratona od 42 km, polumaratona od 21 km i štafete za četiri osobe (corporate relay od 21 km).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.