Za operaciju od 250 do 450 evra !

Izvor: NTV.rs, 08.Okt.2014, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za operaciju od 250 do 450 evra !

Niška policija uhapsila je M.S. (1959) iz Niša, zaposlenog u KC Niš, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita.
Sumnja se da je M.S. za operaciju od pacijenta tražio novac u iznosu od 250 do 450 evra. Takođe se sumnja da je M.S., u svojoj privatnoj ordinaciji u Nišu, zahtevao, a potom I prmao novac u iznosu od 300 evra, kako bi pacijentu izvršio operaciju u Kliničko bolničkom centru Niš.
Po nalogu višeg javnog tužioca u Niš, M.S. je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti sproveden nadležnom tužilaštvu u Nišu.

Nastavak na NTV.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.