Izvor: Blic, 06.Maj.2010, 01:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uboden nožem posle svađe
Niš - Marko P. (29) iz Niša uboden je nožem juče oko 12.45 časova u centru Niša u Dušanovoj ulici, saopštila je niška policija.
Mladić je hospitalizovan u Kliničkom centru i nije životno ugrožen. Do incidenta je došlo nakon kraće rasprave između nekoliko mladića.
- Tri mladića i jedna devojka su sedeli za improvizovanim stočićem na početku Ulice Josifa Pančića kada je valjda došlo do svađe. Nakon toga je jedan od njih uboden u nogu. Uspeo je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da pretrči pedesetak metara nakon čega je pao i tu ga je pokupila Hitna pomoć - ispričao je jedan od očevidaca. Na lice mesta je ubrzo stigla i interventna jedinica.
Policija je saopštila da je u toku rad na utvrđivanju svih okolnosti u vezi sa ovim događajem.
Uboden nožem posle svađe
Izvor: TimockeVesti.net, 06.Maj.2010
Niš Marko P. (29) iz Niša uboden je nožem juče oko 12.45 časova u centru Niša u Dušanovoj ulici, saopštila je niška policija. ....Procitajte celu vest na izvornoj stranici ...Procitajte ceo tekst na izvornoj stranici . Opširnije..










