Izvor: JužneVesti.com, 10.Okt.2014, 10:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tribina o dojenju u Čairu
U subotu, 11. oktobra u 12 sati, u niškom Dečijem centru, biće održana tribina o dojenju na kojoj će mlade majke imati prilike da od iskusnijih nauče o načinima uspešnog dojenja kao i najčešćim zabludama u vezi s njim.
Prema rečima organizatorki, tribina pod nazivom “Iskusne mame mladim mamama i trudnicama”, ima za cilj vršnjačko savetovanje i podršku. Žene koje su iskusne majke i dojilje, prenosiće svoja iskustva mladim majkama i trudnicama.
>> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com <<
Želimo da podelimo sa njima svoje iskustvo, da opuštene i bez straha uđu u jedan novi, divni period svog života i budu što bliže sa svojom bebom, dajući joj kroz svoje mleko i hranu, i ljubav, i nežnost, i antitela. Nije lako na početku, ali trud se isplati - kažu organizatorke.
Tribina se organizuje povodom Nacionalne nedelje dojenja, koje se ove godine obeležavala od 29. septembra do 5. oktobra.









