Izvor: RadioCity.rs, 03.Feb.2016, 13:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Sašave karikature“ Saše Dimitrijevića pred Beograđanima
Na izložbi predstavlja 70 karikatura i 20 kratkih stripova na temu politike i socijale, a reč je o dnevno-političkim karikaturama.
Izložbu je otvorio Radivoje Bojčić, glavni urednik „Ježa“ i poznati srpski satiričar, a bili su prisutni i ljudi iz sfere satire i karikature, zajedno sa brojnim ljubiteljima žanra karikature.
Izložba će trajati narednih 10 dana.
Saša Dimitrijević je poznati karikaturista koji ima više od 60 nagrada u svojoj kolekciji, a poslednju je dobio na konkursu španskog Festivala i to treću u konkurenciji 400 radova karikaturista iz 50 zemalja, sa temom "Bikovi da, toreadori ne".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RadioCity.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RadioCity.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














